A Gutenberg Könyvesbolt hálózata ismét bővül!

Csíkszereda, Marosvásárhely és Székelyudvarhely után hamarosan Sepsiszentgyörgyön is várjuk vásárlóinkat,
hogy kedves és hangulatos környezetben böngésszék igényes és bő kínálatunkat.

Az újonnan nyíló sepsiszentgyörgyi könyvesboltba
munkatársat keresünk eladói munkakör betöltésére.

Elvárások:
• Jó kommunikációs készség
• Kulturált megjelenés és viselkedés
• Irodalmi tájékozottság
• Megbízhatóság

Előnyt jelent, de nem feltétel:
• Kereskedelmi végzettség
• Könyvesbolti és/vagy kereskedelmi gyakorlat

Amit kínálunk:
• Jó légkörű, stabil, kulturált munkahely
• Megbízható munkaadói háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérünk,
küldd el fényképes önéletrajzod az info@gutenberg-art.ro e-mail-címre.
További információért hívd a 0745–768591-es telefonszámot.

Grafikus/DTP operátor munkatársát
keresi a csíkszeredai Gutenberg Nyomda

Feladatok
- Kiadványszerkesztés, tördelés
- Képszerkesztés, nyomdai előkészítés
- Nyomóforma készítés

Elvárások
- Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
- Adobe programok magas szintű ismerete (különösen InDesign, Photoshop)
- Pontos, gyors és önálló munkavégzés
- Vizuális igényesség

Előnyt jelent
- Nyomdaipari ismeretek
- DTP operátori munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
- Fejlődési lehetőség
- Felelősségteljes munkakör
- Versenyképes jövedelem

Érdekel? Küldd el fényképes önéletrajzod és a referenciáid a contact@gutenberg-art.ro e-mail-címre.
További részletekért hívd a 0744–619159-es telefonszámot.

A kosár tartalma

A kosarad üres
Részösszeg: RON
A szállítási díj és a kedvezményes kód a rendelési űrlapnál lesz kiszámítva
Kosár mentése
Rendelés leadása
Válassz nyelvet
Adatvédelmi tájékoztató Általános szerződési feltételek Pénzvisszatérítési eljárás Manage Personal Data